Dostawa oraz Płatność

                                                     

 

                                                                        Dostawa

 

1.Towar zamówiony w panelu b2b grillplus.pl wysyłany jest pod dowolnie wskazany adres na terenie Polski.

 

2.Towar zamówiony i opłacony w dni robocze do godziny 12:00 wysyłany jest w ten sam dzień (o ile znajdują się na magazynie), w przeciwnym wypadku wysyłka następuje następnego dnia roboczego. Zamówiony produkt wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.

 

3.Dostawa kurierem zwykle następuje po dwóch dniach roboczych od wysyłki. Koszt przesyłki zawierającej zamówienie, którego wartość przekracza 300zł pokrywa grillplus.pl

 

4.W przypadku konsumenckiego zakupu na odległość nasz Sklep zawsze ponosi ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty towaru w transporcie. Jeżeli towary zostaną dostarczone z oczywistymi uszkodzeniami, powstałymi w czasie transportu, uprzejmie prosimy o możliwie jak najszybsze zgłoszenie takiej wady u doręczyciela i kontakt z nami. Opóźnienie w zgłoszeniu takiej reklamacji lub nawiązaniu kontaktu nie ma żadnych konsekwencji dla Państwa ustawowych roszczeń i ich zaspokojenia, w szczególności dla Państwa praw z tytułu ustawowej rękojmi za wady (pkt. VIII Regulaminu). Szybsze zgłoszenie zauważonych uszkodzeń, powstałych podczas transportu stanowi dla nas pomoc przy dochodzeniu naszych własnych roszczeń wobec przewoźnika lub ubezpieczyciela transportu. W przypadku Klienta niebędącego jednocześnie Konsumentem: ryzyko przypadkowego uszkodzenia lub utraty Towaru przechodzi ze Sklepu internetowego na kupującego w momencie powierzenia Towaru przewoźnikowi trudniącemu się przewozem rzeczy danego rodzaju, bądź wyznaczonej przez kupującego osobie lub firmie kurierskiej.

 

5.Odbiór osobisty jest chwilowo niemożliwy .

 

Cennik wysyłek na terenie RP:

 

Kurier DPD 20 zł

 

Przesyłki są wysyłane na koszt grillplus.pl w przypadku zamówień na terenie RP o wartości powyżej:

 

300zł brutto dla klientów detalicznych

500zł netto po rabacie dla klientów hurtowych

 

 

Dopłata za pobranie u kuriera podczas odbioru przesyłki:

 

Kurier DPD 6 zł

 

 

                                                                     Płatność

 

 

W sklepie grillplus.pl możesz zapłacić:

 

1.Przy odbiorze przesyłki u kuriera.

 

2.

 

 

3.Przelewem bankowym na rachunek sklepu grillplus.pl w tytule przelewu wpisując numeru zamówienia, który wysyłamy mailem.

Numer rachunku bankowego firmy

Koneser Concept s.c. Dariusz Wąsak, Ewelina Tabor- Wąsak obsługującej sklep grillplus.pl

Bank:Citi Handlowy Konto: 21 1030 0019 0109 8530 0013 7000